Poleć znajomemu Strona główna Logowanie

Rejestr Piratów drogowych

REKLAMA
15.12.2014 Szukamy współpracowników Zobacz więcej
OSTATNIO NA FORUM
REKLAMA

REGULAMIN

Regulamin Rejestru Piratów Drogowych www.piraci-drogowi.pl

1.

Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania serwisu Rejestr Piratów Drogowych (dalej RPD) dostępnego pod adresem www.piraci-drogowi.pl

2.

RPD jest serwisem internetowym, który wszystkim użytkownikom sieci internetowej stawia bezpłatnie do dyspozycji techniczną możliwość publikowania i przeglądania wpisów dotyczących numerów rejestracyjnych i opisu pojazdów, których kierujący korzystali z nich w sposób sprzeczny z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego, w sposób uznany za naganny lub niekulturalny lub w sposób stwarzający niebezpieczeństwo dla innych uczestników ruchu drogowego oraz mienia, którzy w języku powszechnym określani są mianem piratów drogowych. Serwis umożliwia również dodawanie przez użytkowników własnych komentarzy do poszczególnych wpisów oraz prowadzenie dyskusji na forum.

3.

Celem serwisu RPD jest poprawa bezpieczeństwa i kultury na drodze, poprzez publiczne wskazywanie niewłaściwych postaw na drodze.

4.

Dostęp do serwisu mają wszyscy użytkownicy Internetu. Dodawanie wpisów, dodawanie własnych komentarzy pod wpisami oraz dyskutowanie na forum wymaga wcześniejszej rejestracji (logowania). Podczas rejestracji należy podać jedynie własny adres mailowy, wymyślony przez siebie login i hasło.

5.

Administrator RPD nie publikuje i nikomu nie udostępnia zgromadzonych podczas rejestracji danych użytkowników, zastrzegając sobie możliwość przesyłania do użytkowników RPD informacji reklamowych.

6.

Właściciel lub użytkownik samochodu, którego dotyczy wpis ma możliwość zamieszczenia pod takim wpisem własnego, specjalnie wyróżnionego komentarza.

7.

Użytkownicy RPD dodają wpisy i komentarze pod wpisami, a także dyskutują na forum wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administrator RPD nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisów i komentarzy zamieszczonych w serwisie RPD.

8.

Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników RPD treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez użytkowników treści reklamowych.

9.

Administrator RPD zastrzega sobie prawo do usuwania treści sprzecznych z niniejszym regulaminem bez wcześniejszego powiadomienia, usuwania niektórych wpisów i komentarzy bez podania przyczyny, a także czasowego lub trwałego wyłączenia serwisu RPD.