Poleć znajomemu Strona główna Logowanie

Rejestr Piratów drogowych

REKLAMA
15.12.2014 Szukamy współpracowników Zobacz więcej
OSTATNIO NA FORUM
REKLAMA

LOGOWANIE

Aby dodawać wpisy i komentarze w Rejestrze Piratów Drogowych albo w przynależącym do serwisu forum, musisz się zalogować.

Login:
Hasło:
Przypomnij hasło


Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie Rejestr Piratów Drogowych albo w przynależącym do serwisu forum możesz założyć je bezpłatnie. Wystarczy podać adres e-mail oraz wymyślić swój login i hasło. Aby założyć konto kliknij TUTAJDlaczego konieczne jest logowanie

Podczas logowania należy podać tylko swój adres mail oraz własny login i hasło. Logowanie jest konieczne, aby rejestr oczyścić z głupich żartów i nieodpowiedzialnych wpisów. Dodawanie wpisów i komentarzy oraz dyskusja na forum jest anonimowa. Dane nie są nigdzie gromadzone ani nikomu udostępniane. Szczegóły w regulaminie.

Czym jest rejestr piratów drogowych.

Rejestr Piratów Drogowych to odpowiedź na chamstwo i powszechne rażące nie przestrzeganie przepisów ruchu drogowego na polskich drogach. Celem Rejestru Piratów Drogowych jest publiczne wskazywanie osób, których zachowanie na drodze jest niebezpieczne, a ich kultura pozostawia wiele do życzenia. Piraci drogowi to bardzo często potencjalni zabójcy. Policja nie może być wszędzie, nasz wpływ na stan dróg jest niewielki, bezpieczne autostrady i drogi ekspresowe to dopiero odległy plan. Rejestr Piratów Drogowych jest tym, co z pewnością możemy zrobić dla poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Zanim zgłosisz kogoś do rejestru.

Zanim dodasz kogoś do rejestru piratów drogowych zastanów się jeszcze raz – czy zdarzenie którego byłeś świadkiem było piractwem drogowym? Definicja pirata drogowego jest trudna – z pewnością zapomnienie o włączeniu kierunkowskaza lub wolne ruszanie spod świateł nie jest piractwem drogowym. Bądź wyrozumiały dla innych kierowców, ale nie zapomnij zgłosić do rejestru tych, których zachowanie na drodze jest niebezpieczne!

Do czego nie służy rejestr piratów drogowych

Rejestr piratów drogowych to nie auto giełda ani auto komis, to nie baza bezpłatnych ogłoszeń motoryzacyjnych, to nie miejsce na darmowe ogłoszenia towarzyskie, umawianie się na wyścigi, randki czy rajdy samochodowe itp. Tego typu wpisy będą usuwane. Celem RPD jest walka z piractwem drogowych poprzez nagłaśnianie takich przypadków. Chodzi nam o bezpieczeństwo na drogach. Bliska jest nam również kultura na drodze, analizujemy zachowania kierowców, zgłaszamy nowe dobre pomysły.