REJESTR PIRATÓW DROGOWYCH REJESTR PIRATÓW DROGOWYCH
forum dyskusyjne użytkowników Rejestru Piratów Drogowych www.piraci-drogowi.pl
 
FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja
Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj

Wpisy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum REJESTR PIRATÓW DROGOWYCH Strona Główna -> Rejestr Piratów - czy to w ogóle ma sens
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
podr0znik



Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 10:21 am    Temat postu: Wpisy Odpowiedz z cytatem

Jak widzę liczba wpisów ostatnio dodane do RPD, przypuszczam, że tylko ja w tym kraju codziennie jadę na polskich drogach, mając notesa w samochodzie do zarejestrowanie piratów?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 11

PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 12:05 pm    Temat postu: powody małej aktywności uzytkowników RPD Odpowiedz z cytatem

ma to raczej związek z koniecznością logowania się. każdy chętnie pożali się na kogoś innego, pod warunkiem, że jest to anonimowe. Odkąd została wprowadzona konieczność logowania się, liczba wpisów drastycznei spadła (choć RPD nikomu nie udostępnai danych z logowania ani też ich nie wykorzystuje do żadnych celów; ponadto dodawania wpisów jest całkowicie legalne). Inny powód to wakacje i sezon urlopowy.
_________________
RPD admin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
podr0znik



Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nr rejestracyjny: WF92682
Data zdarzenia: 14.04.2008
Miejsce zdarzenia: Polska mazowieckie
Trasa Siekierkowska w strone gocławia
Rodzaj wykroczenia: chamstwo i agresja
Opis sytuacji: Jakas szybka babka jechała cordoba limokowa 3 drzwiowa ok 180km/h. Miałem 160 km/h a ona mnie jeszcze wyprzedzała
Data dodania do rejestru: 14.04.2008


Nie jestem do końca pewny, ale może taki wpis powinno zostać usunięty. Maksymalny prędkość na Trasie Siekierkowskiej wynosi 80 km/h, więc trochę to wygląda dziwny jak ktoś jadąc 160 zgłasza pirat, jadąc 180. Co pan na to?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wanda



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: lubuskie

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam. Ciekawa strona. Postanowiłem się zalogowac. duzo czasu spedzam na polskich drogach i czasami krew mnie zalewa jak widzę co tam sie dzieje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
comy



Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 1

PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście ktoś nie lepszy od tej piratki to napisał. Jak to swoich błędów się nie widzi. Proponuję raczej nie usuwać tylko nowy dział założyć może coś pod tytułem: "cudze negujecie swego nie widzicie".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mądrala



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 1

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie ten rejestr jest bezsensowny, autor każdego nowego wątku wskazuje winnego poprzez nr. rejestracji,a sam pozostaje anonimowy a skąd wiadomo jak on się zachowuje w ruchu drogowym? Jak jest takim społeczniakiem to niech się ujawni wtedy będzie wiadomo jakim jest człowiekiem, zapewne każdy o każdym mógłby coś powiedziec. Druga sprawa tworząc ten rejestr próbujecie wyeliminowac niebezpiecznych kierowców stwarzających zagrożenie to może w takim razie trzeba stworzy rejestr ludzi pijących bo wiadomo że większośc ludzi po alkoholu jest agresywna i może to doprowadzic do tragedii, a może jeszcze rejestr sąsiadów bo się nie lubią i polityków bo to przekręty zresztą co tam zróbmy rejestr o wszystkim i wszystkich bo i tak nikt nie ma czystego sumienia. A i trzecia sprawa jak czytam niektóre odpowiedzi do danego wykroczenia to ci co je piszą to są totalne bezmózgi podam jeden z wielu przykładów: http://www.piraci-drogowi.pl/index.php?strona=entry&id=28
Jaki jest morał całej tej historii: Fajnie jest donosic na drugiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tebatian@tlen.pl



Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 7:05 pm    Temat postu: Każdy taki projekt jest dobry! Odpowiedz z cytatem

W trosce o życie i zdrowie każdego z nas, więc i w naszym interesie jest tępienie piratów drogowych. Myślę, że zarówno ten, serwis, jak i np. http://piracidrogowi.pl powinny działać pełną parą!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum REJESTR PIRATÓW DROGOWYCH Strona Główna -> Rejestr Piratów - czy to w ogóle ma sens Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



smartDark Style by Smartor
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group